SKOŘICOVÉ ROLÍČKY S VANILKOVOU POLEVOU

SKOŘICOVÉ ROLÍČKY S VANILKOVOU POLEVOU

Jsou úplně vhodné pro brzká rána, kdy mladí lidé skutečně spí, stejně jako se se všemi snadno vypořádáte s vůní čerstvě upečených skořicových rohlíků. Je zřejmé, že začátek jakéhokoli typu oddechového času spolu s mazlavou lahodností hladkých skořicových rohlíků vytvořených od základu je ve skutečnosti nepřekonatelná!

V současné době fantastický argument skořicových rohlíků…provádíte, že je všechny vedete spolu s mou vanilkovou polevou (jak je uvedeno níže) nebo dokonce spolu se sýrovou polevou?

 

SKOŘICOVÉ ROLÍČKY S VANILKOVOU POLEVOU

INGREDIENCE SKOŘICOVÉ ROLKY

Moje vlastnoručně vyrobené skořicové rolky spolu s vanilkovou polevou jsou ve skutečnosti vytvořeny spolu se základními složkami mouky, droždí, cukru, mléka, vanilkové esence, vajec, sodíku a másla. Dávám přednost zahrnutí mleté ​​skořice přímo do těsta na skořici.

Vaše poleva na skořicové rolky se bude jistě lišit podle preferencí, nicméně obě nejvýraznější polevy jsou ve skutečnosti buď vanilkovou polevou, nebo dokonce tvarohovou polevou.

 

JAK UDĚLAT SKOŘICOVÉ ROLÍČKY S VANILKOVOU POLEHOU

Vytvořte těsto pomocí těchto technik a poté postupujte podle níže uvedených pokynů pro hnětení:

 

POUŽITÍ FOOD PROCESORU

V misce vašeho procesoru jídla integrujte komponenty (mouku, droždí, cukr, ohřáté mléko (105ºF / 40ºC), vejce, rozmrazené máslo, vanilkovou esenci, sodík a skořici) bez zahrnutí sodíku přímo do droždí. Sodík může snadno zpomalit aktivaci kvasinek.
Integrujte komponenty pomocí pulzování CPU jídla, jednoduše tak dlouho, dokud se mouka skutečně nezačlení přímo do vlhkých komponent.
Těsto bude jistě ve skutečnosti nevzhledné, stejně jako se bude lepit na misku CPU na jídlo. K odstranění těsta použijte zapálené olejové prsty nebo dokonce stěrku pro vaši laskavě pomoučenou (½ hrnku mouky) funkční povrch.

 

POUŽITÍ STOJANOVÉHO MIXÉRU

Do misky vašeho stojícího mixéru vložte ohřáté mléko (105ºF / 40ºC). Droždí a také 1 polévkovou lžíci cukru (část navíc směrem ke komponentám přes) pro spuštění droždí. Umožněte kvásku směrem k důkazu až do pěnového vzhledu, asi 5 minut.
Přidejte cukr (½ hrnku), vejce, rozmrazené máslo, stejně jako vanilkovou esenci, stejně jako integrujte pomocí příslušenství háku na těsto. Přidejte mouku (4 hrnky), sodík, stejně jako skořici a také směs pomocí nástavce na těsto, sníženou rychlostí, až do integrace.
Pokračujte v mixování sníženou rychlostí (nastavení 2) a hnětením skořicového těsta po dobu 3 minut. Těsto by mělo začínat směrem k háčku na těsto v kouli a tahat daleko od okrajů nádoby. *Pokud je vaše těsto skutečně tak lepivé. Pomalu přidejte pokaždé 1 polévkovou lžíci mouky navíc a pokračujte v hnětení při snížené rychlosti nastavení 2.
Těsto převeďte na jemně pomoučněnou funkční plochu.

RUČNÍ MÍCHÁNÍ

Do velké mixovací nádoby vložte ohřáté mléko (105ºF / 40ºC). Droždí a také 1 polévkovou lžíci cukru a nechte kvasnice, aby se spustily až do pěnového vzhledu, asi 5 minut.
Přidejte cukr (½ hrnkové porce), vejce, rozmražené máslo, vanilkovou esenci a také promíchejte, aby se spojil. Zahrňte sodík a skořici a také úplně první 2 hrnky (ze 4 hrnků) mouky. Míchejte, dokud se mouka skutečně nepřipojí k vlhkým složkám.
Zahrňte následující 2 hrnky mouky směrem k misce (toto je ve skutečnosti obtížné promíchat!) NEBO dokončete těsto přímo ve zbývající části 2 ½ hrnku mouky na vaší funkční ploše (toto je vlastně moje oblíbená technika).
Mouku zapracujte přímo do těsta, dokud nezískáte skutečně ošklivou kouli těsta, kterou lze snadno spravovat.

POKRAČUJTE VE VÝROBĚ SKOŘICOVÝCH ROLÍČEK

Těsto ze skořice hnětete na jemně pomoučeném povrchu po dobu 5-10 minut (těsto, které skutečně začalo ve stojícím mixéru, nemusí být hněteno tak zdlouhavé, asi 3-5 minut). Hněteme, dokud těsto není skutečně měkké a pružné a také vytvořené jako koule.
Uhnětené těsto umístěte přímo do dobře vymazané mísy, spolehněte se na vrstvu všech okrajů. Zabývat se spolu s vlhkou tkaninou, stejně jako zapuštěné v útulném místě směrem ke zvýšení. Nechte těsto zvětšit až do zvětšení rozměru, asi 1 hodinu. *Pokud váš domov není útulný, nebo dokonce máte problém získat těsto směrem k nárůst. Můžete snadno umístit své jídlo spolu s těstem na sporák spolu s pánví s teplou vodou uvedenou pod ním. Zapnutí osvětlení kamen rovněž napomáhá procesu zvyšování.
Když těsto skutečně zvětší svůj rozměr, udeřte zařízení zvýšeného těsta dolů přibližně v polovině a skončete směrem k jemně pomoučněné funkční ploše.
Těsto rozválejte do (přibližně) obdélníkového tvaru o rozměrech zhruba 12 x 24 palců a hustotě ¼ palce. *Vaše strany těsta by mohly být před srolováním těsta, pokud to dáváte přednost, naříznuty do mnohem více obdélníkového tvaru. Vyhýbám se tomu, stejně jako umístění prvních 2 rohlíků za kus směřují přímo do menšího jídla na vaření spolu s mým zařízením 8 vstupujícím do pánve 9 x třináct.

 

VANILKOVÁ POLEVA NA SKOŘICOVÉ ROLÍČKY

V malé misce zapracujte rozmrazené máslo spolu s cukrářským cukrem a vanilkou bez překážek, aby byly roztíratelné a měkké. Pokud je poleva skutečně tak štíhlá, může být zahrnuto mnohem více cukru. Nebo by se dalo použít i trochu příjemného posypu k dosažení preferované stejnoměrnosti polevy, pokud je poleva skutečně tak hustá.

 

KRÉMOVÁ POLEVA NA SKOŘICOVÉ ROLKY

V trochu až středně velké mixovací misce vzájemně porazte sýr lotion, změklé máslo, cukrářský cukr. Vanilkovou esenci a také vydatnou pleťovou vodu (nebo dokonce mléko) pomocí palmového mixéru, dokud nebude poleva skutečně sametová a jemná. . Pokud je to preferováno, mohlo by k námraze přispět vytlačení sodíku směrem k preferenci.

Rozprostřete tvarohovou polevu na trochu vychladlé skořicové rohlíčky a všechny je provádějte v pohodlí.