KLOBÁSOVÁ VEJCE A SÝR SNÍDAŇOVACÍ KATROL

SNADNÝ, VAJECKÝ VÁNOČNÍ KATROL

Tento chutný vaječný kastrol splňuje všechny vaše oblíbené standardy ranního jídla! Spolu s možností ranního jídla klobásou, vejci a sýrem čedar můžete snadno vytvořit ranní jídlo, které si zaslouží diskusi.

Toto jednoduché jídlo vytváří masivních 8 porcí a nevyžaduje téměř žádnou iniciativu k výdělku. Proto je ideální, když se hekticky bavíte, jako o Vánocích brzy ráno, ale stejně tak je jednoduchý na přípravu pokrmů, protože zbytky se přihřívají jako touha!

KLOBÁSOVÁ VEJCE A SÝR SNÍDAŇOVACÍ KATROL

🥘 Potřebné materiály

Pokud jste stejně jako já a preferujete uchovávat ranní klobásu v lednici s mrazákem, pak máte s největší pravděpodobností k dispozici skutečně všechny komponenty! V opačném případě je to prostě problém rychlé cesty k pevnosti.

1 libra navíc Ranní jídlo Klobása – vybírám designové rohlíky nebo dokonce jelce od Jimmyho Deana, protože je k dispozici v několika příchutích, jako je teplá, šalvěj, javor nebo dokonce běžná (každá z nich je skutečně chutná).

12 velkých vajíček – K rychlému přesunu vajec na úroveň prostorové teploty je všechna sbírám do misky s příjemnou posypkou, zatímco opékám klobásu a předehřívám sporák.

¾ hrnek Entire Milk – Padesátiprocentní a padesátiprocentní nebo dokonce mohutná pleťová voda bude jistě také fungovat.

1 lžička sodíku – mějte na paměti, že klobása je ve skutečnosti solená, takže pokud obsahuje mnohem více sodíku, udělejte to mírně.

¼ ČL cibulového prášku – toto můžete vynechat, pokud skutečně používáte restovanou cibuli nebo dokonce sušenou mletou cibuli (*viz podrobnosti).

1 hrnek čedarového sýra – Silný čedar je ve skutečnosti nejjemnější a měl by být skutečně nastrouhaný, poté se rozdělí na 2 ekvivalentní části.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Mohlo by se zdát, že je to hodně, ale tento hrnec s vajíčkem a sýrem na ranní jídlo je ve skutečnosti extrémně snadný. Získejte jídlo na vaření 9×13, pánev, směs a také velkou mísu!

1.Uzeninu zhnědněte

Na pánvi nebo dokonce na pánvi smažte na středně teplé, nahnědlé 1 libru ranní klobásy navíc. Když už tam po fuchsii určitě nejsou žádné stopy, eliminujte ji pocházející z tepla a sbírejte ji od sebe k úžasnému poněkud.

2.Předehřejte

Na druhou stranu si sporák předehřejte na 350 °F (175 °C) a jemně naolejujte nebo dokonce nastříkejte jídlo na vaření 9×13 spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla.

3. Smíchejte

Ve velké mixovací nádobě rozmixujte 12 velkých vajec. Poté vložte ¾ hrnku plnotučného mléka, tečku spolu s 1 lžičkou sodíku a ¼ lžičky cibulového prášku a ještě jednou promíchejte, dokud nebude útulné a osvětlené.

VRSTVUJTE, PEČTE A PODÁVEJTE

1.Úroveň

Umístěte ¾ opečené ranní klobásy do svého kastrolu. Složte to spolu s ½ nastrouhaného čedaru a poté na nálev dejte každou vaječnou směs.

2.Vařit

Umístěte kastrol do sporáku, objevil, stejně jako vařit po dobu třiceti minut. Poté ho odstraňte ze sporáku, přidejte zbývající ½ sýra čedar a nastříkejte poslední malou připravenou klobásu na nálevku.

3. Rozmrazte

Přineste kastrol ke sporáku a vařte dalších 15 minut, dokud se sýr skutečně nerozpustí a vejce se skutečně kompletně připraví.

4.Proveďte

Odstraňte svůj kastrol přicházející ze sporáku, kus, stejně jako okamžitě provést.

Tento hrnec s klobásou, vejcem a sýrem je ve skutečnosti další lahodný, když je pokrytý salsou nebo dokonce teplou omáčkou! Je to jídlo samo o sobě, ale když ho nabídnete s nějakými palačinkami, nebudete poslouchat nikoho reptat!